خبرها

پر بيينده ترين اخبار

دسته اخبار

اخبار :: آگهی فراخوان پارک و مجتمع ورزشهای آبی شیراز

[ سرويس عمومی ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

آگهی فراخوان پارک و مجتمع ورزشهای آبی شیراز

سرويس : عمومی
91/08/01-09:14
2012-10-22 09:14:18
آخرين مشاهده : 94/02/14-15:43
6415 : کد خبر

تعداد مشاهده : 1495


 

آگهی فراخوان عمومی

نوبت اول: 91/7/24 روزنامه خبرجنوب   نوبت دوم: 91/7/26 روزنامه نیم نگاه

نوبت سوم: 91/7/26 روزنامه دنیای اقتصاد                

نوبت چهارم: 91/7/29 روزنامه عصر

                  نوبت پنجم: 91/7/29 روزنامه همشهری                  

سازمان سرمایه گذاری و مدیریت پروژه های مشارکتی شهرداری شیراز در نظر دارد نسبت به اجرای فاز نخست اولین و بزرگترین  پروژه پارک و مجتمع ورزش های آبی شیراز در یکی از بهترین مناطق شهر شیراز واقع بوستان 57 هکتاری وحدت در مجاورت بزرگراه حسینی الهاشمی ( اراضی موقوفه برف فروشان طبق نقشه کروکی پیوست ) اقدام نماید . لذا بدین وسیله از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه مند به سرمایه گذاری و اجرای این پروژه منحصر بفرد و با توجیه اقتصادی ویژه ، که دارای سوابق اجرایی و امکانات فنی مهندسی و مدیریتی لازم بویژه در اجرای پروژه های سرمایه گذاری مشارکتی می باشند دعوت به عمل می آورد تا جهت ارائه طرح پیشنهادی و مدارک و مستننداتی که حاکی از سوابق و توانمندیهای مذکور باشد ، از تاریخ درج آگهی به مدت ده روز کاری جهت اخذ مستندات ارزیابی مالی -  فنی و نقشه های مکانی به نشانی :

شیراز میدان شهدا ، طبقه فوقانی ساختمان شهرداری مرکزی مراجعه و یا با شماره تلفن 2222347 و 2222741- 0711 تماس حاصل فرمایند .

شرایط توضیحات ضروری :

-        شیوه سرمایه گذاری پروژه موصوف B.O.T ( ساخت ، بهره برداری ، انتقال به شهرداری ) است

-         جدول سطوح و کاربری های طرح و ارائه پروژه در حد فاز صفر باشد .

-         مساحت محل  اجرای طرح حدود 3  هکتار می باشد . ( اطلاعات فنی و حدود ابعاد زمین محل اجرای پروژه همراه با مستندات ارزیابی ارائه می گردد )

-      سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز صرفاً آن دسته از طرح های پیشنهادی را مورد بررسی و داوری قرار خواهد داد که اشخاص ( حقیقی و حقوقی ) پیشنهاد دهنده آن ، حایز حد نصاب نمره ارزیابی فنی مالی شده باشند .

-         سازمان سرمایه گذاری پس از ارزیابی مالی و فنی نسبت به رد یا قبول هر یک از طرح های پیشنهادی مختار خواهد بود و ارائه درخواست مشارکت برای متقاضی حقی را ایجاد نخواهد نمود .

-         تحقق نهایی مشارکت فی ما بین منوط به انجام مراحل و تشریفات اداری و قانونی  مربوط به واگذاری پروژه های سرمایه گذاری مشارکتی خواهد بود .

نشانی درگاه اینترنتی سازمان :    http://www.eshiraz.ir/investment

نشانی پست الکترونیکی سازمان : Email : info@shirazinvestment.ir 

سازمان سرمایه گذاری و مدیریت پروژه های مشارکتی شهرداری شیراز

   


جستجو